Doorgaan naar hoofdcontent

21 passagiers op Amerikaans cruiseschip positief getest op coronavirus

 


 
21 passagiers op Amerikaans cruiseschip positief getest op coronavirus
21 passagiers aan boord van het cruiseschip Grand Princess dat sinds woensdag voor de kust van Californië ligt, zijn positief getest op het coronavirus. Dat heeft de Amerikaanse vice-president Mike Pence vrijdag bekend gemaakt tijdens een persconferentie. Het schip werd eerder deze week de toegang...
Lees verder 
Coronavirus eist 49 doden in Italië, grootste stijging sinds uitbraak
Het coronavirus (COVID-19) heeft vrijdag 49 levens geëist in Italië. Het totale dodental in het land komt daarmee op 197, meldt de Italiaanse burgerbescherming. Daarmee is het de grootste dagelijkse toename van sterfgevallen sinds de virusuitbraak in dat land zo'n twee weken geleden.
Lees verder 
21 coronabesmettingen op cruiseschip VS, passagiers mogen niet aan wal
21 passagiers aan boord van het cruiseschip Grand Princess dat sinds woensdag voor de kust van Californië ligt, zijn positief getest op het coronavirus. Dat heeft de Amerikaanse vice-president Mike Pence vrijdag bekend gemaakt tijdens een persconferentie. Het schip werd eerder deze week de toegang...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder