Doorgaan naar hoofdcontent

750 Nederlandse bedrijven doen aanvraag voor 'corona-uitkering'

 


 
750 Nederlandse bedrijven doen aanvraag voor 'corona-uitkering'
Ongeveer 750 bedrijven hebben een beroep gedaan op werktijdverkorting in verband met het COVID-19-virus. Dat bevestigt een woordvoerder van het Ministerie voor Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) na berichtgeving van ANP.
Lees verder 
RIVM: Brabanders blijf thuis bij verkoudheid, hoesten of koorts
Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) adviseert inwoners van Noord-Brabant bij verkoudheid, hoesten of koorts het sociaal contact te beperken. Dit betekent in de praktijk dat ze thuis moeten blijven.
Lees verder 
Wat betekent thuiswerken vanwege corona voor de bedrijfsproductiviteit?
Om het coronavirus in te dammen nemen bedrijven geen risico's. Werknemers worden in veel gevallen uit voorzorg naar huis gestuurd om daar te werken. Wat doet dat thuiswerken voor bedrijven?
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder