Doorgaan naar hoofdcontent

750 Nederlandse bedrijven doen aanvraag voor 'corona-uitkering'

 


 
750 Nederlandse bedrijven doen aanvraag voor 'corona-uitkering'
Ongeveer 750 bedrijven hebben een beroep gedaan op werktijdverkorting in verband met het COVID-19-virus. Dat bevestigt een woordvoerder van het Ministerie voor Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) na berichtgeving van ANP.
Lees verder 
RIVM: Brabanders blijf thuis bij verkoudheid, hoesten of koorts
Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) adviseert inwoners van Noord-Brabant bij verkoudheid, hoesten of koorts het sociaal contact te beperken. Dit betekent in de praktijk dat ze thuis moeten blijven.
Lees verder 
CRvB: geen recht op AOW bij gebrek aan pensioenopbouw in het V.K.
ECLI:NL:CRVB:2020:561 Instantie Centrale Raad van Beroep Datum uitspraak 05-03-2020 Datum publicatie 06-03-2020 Zaaknummer 16/7 AOW Rechtsgebieden Socialezekerheidsrecht Bijzondere kenmerken Hoger beroep Inhoudsindicatie Appellant kan, ondanks het feit dat hij geen recht op een ouderdomspensioen in Groot-Brittannië heeft opgebouwd, gedurende de tijdvakken waarin hij in Groot-Brittannië werkte...
Lees verder 
NK-Indoor: Bennie van Es en Tizian van Ass (Epke 474) achtste in de M2
Op het KNHS Indoorkampioenschap op vrijdagavond 6 maart zijn Bennie van Es en Tizian van Ass (Epke 494) op de achtste plaats geëindigd. In de M2 haalden ze een score van precies 65%. Plek 15 in het klassement, met 28 deelnemers, was voor Harmina Holwerda met Vigo van der Wietze (Jasper 366). Zij lieten 62,444% […] The post NK-Indoor: Bennie van Es en Tizian van Ass (Epke 474) achtste in de...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder