Doorgaan naar hoofdcontent

Aantal besmettingen coronavirus in Nederland gestegen naar achttien

 


 
Aantal besmettingen coronavirus in Nederland gestegen naar achttien
Het aantal besmettingen met het coronavirus is in Nederland gestegen naar achttien, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM). Maandag werden acht nieuwe besmettingen vastgesteld. Bijna al deze personen zijn onlangs in Noord-Italië geweest of hebben het virus gekregen van een...
Lees verder 
Liveblog | Acht nieuwe besmettingen hebben geen link met Beatrixziekenhuis
Volg het laatste nieuws over het COVID-19-virus hier.
Lees verder 
Aantal besmettingen met coronavirus in Nederland stijgt van tien naar achttien
Het aantal besmettingen met het coronavirus in Nederland is opgelopen naar achttien, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM). Maandag werden acht nieuwe besmettingen vastgesteld.
Lees verder 
Kijk dinsdagavond live naar de loting voor de UEFA Nations League
Nederlands elftal - 1 uur geleden
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder