Doorgaan naar hoofdcontent

Aantal met coronavirus besmette personen in Nederland stijgt naar 24

 


 
Aantal met coronavirus besmette personen in Nederland stijgt naar 24
Het aantal besmettingen met het coronavirus in Nederland is opgelopen van 18 naar 24, maakt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) dinsdag bekend.
Lees verder 
Cultural collaborations after Brexit: FAQ's
Lees verder 
Australische centrale bank verlaagt rente vanwege coronavirus
De Australische centrale bank heeft de rente verlaagd vanwege de verdere verspreiding van het coronavirus. Het is de eerste centrale bank die het goedkoper maakt om geld te lenen vanwege de uitbraak van het virus.
Lees verder 
Gaan lentetemperaturen ons beschermen tegen het coronavirus?
Het aantal coronabesmettingen groeit explosief. Tegelijkertijd zitten we in het staartje van de winter, wat vaak een piek betekent in onschuldiger infectieziekten, zoals griep en verkoudheid. Kan de komst van de lente een rem plaatsen op de verspreiding van het COVID-19-virus? En komt dat op tijd?
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder