Doorgaan naar hoofdcontent

Academy4Horses: online les in dressuurrijden

 


 
Academy4Horses: online les in dressuurrijden
Deze week is het nieuwe platform Academy4Horses gelanceerd. Academy4Horses is een verzamelplaats voor alle cursussen en online trainingen die je helpen je paard èn jezelf te verbeteren! Schakelen met de bondscoach Speciaal voor Academy4Horses werd de nieuwe cursus 'Schakelen met Alex van Silfhout' samengesteld. In deze cursus neemt de bondscoach van de Nederlandse dressuurruiters je...
Lees verder 
Koningsdagconcert in Maastricht
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima bieden maandagavond 6 april in het Conservatorium van Maastricht het jaarlijkse Koningsdagconcert aan. Het concert wordt bijgewoond door genodigd publiek dat betrokken is bij de organisatie van Koningsdag in Maastricht.
Lees verder 
Policy framework International Cultural Policy 2021-2024 submitted to House of Representatives: strategic focus on 23 countries
Lees verder 
Liveblog | Nabestaanden omgekomen Roos (19) richten zich tot Gökmen T.
In de rechtbank in Utrecht mogen dinsdag de slachtoffers en de nabestaanden het woord voeren in de zaak tegen Gökmen T. De man wordt vervolgd voor vier moorden met een terroristisch motief en...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder