Doorgaan naar hoofdcontent

Actuele informatie over het nieuwe coronavirus (COVID-19)

 


 
Actuele informatie over het nieuwe coronavirus (COVID-19)
Het RIVMRijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu krijgt veel vragen over het nieuwe coronavirus COVID-19. Hier vind je actuele informatie over het coronavirus .
Lees verder 
1 patiënt overleden, 61 nieuwe patiënten, in totaal 382 positief geteste personen
Sinds gisteren zijn er 61 nieuwe patiënten bij het RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu  gemeld. Hiermee komt het totaal aantal positieve testen op 382.
Lees verder 
Resultaat steekproef: 4% ziekenhuismedewerkers heeft coronavirus
Bijna 4% van de onderzochte medewerkers in de Brabantse ziekenhuizen heeft het nieuwe coronavirus (COVID-19). Dat blijkt uit de steekproef van het RIVMRijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu tussen 6 en 9 maart. De bevindingen uit het onderzoek ondersteunen het ingezette beleid van afgelopen vrijdag. Wel vraagt het om enkele uitbreidingen.
Lees verder 
Resultaat steekproef: 4% ziekenhuismedewerkers heeft Coronavirus
Bijna 4% van de onderzochte medewerkers in de Brabantse ziekenhuizen heeft het nieuwe coronavirus (COVID-19). Dat blijkt uit de steekproef van het RIVM tussen 6 en 9 maart. De bevindingen uit het onderzoek ondersteunen het ingezette beleid van afgelopen vrijdag. Wel vraagt het om enkele uitbreidingen.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder