Doorgaan naar hoofdcontent

Alle ouders krijgen hun eigen bijdrage kinderopvang terug

 


 
Alle ouders krijgen hun eigen bijdrage kinderopvang terug
De ouders die hun kind(eren) vanwege de coronacrisis tijdelijk niet naar de kinderopvang of bso kunnen brengen, maar wel de rekening hebben betaald, krijgen hun geld terug. Dat geldt ook voor ouders die nu aan het werk zijn en cruciaal werk verrichten.
Lees verder 
Morning Nature Walks
MORNING NATURE WALKS Jeanette van Hattem hosts the Friday Free Nature Walk. She loves the great outdoors, local walks, trails and forest and dyke. She discovers something new every day and would like to share with people that have the same interest or want to learn about their natural surroundings. Walks begin at 9:30 am and will be about 2 hours in length, rain or shine. Bring your camera and...
Lees verder 
Het coronavirus in Costa Rica – hoe is het bij ons?
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder