Doorgaan naar hoofdcontent

AV0862 Dorpsfeest Goutum, 1958

 


 
AV0862 Dorpsfeest Goutum, 1958
Lees verder 
Nominaties DirectorsNL Awards bekend
In de afgelopen weken hebben meer dan 700 regisseurs hebben hun stem uitgebracht voor de meest opmerkelijke regieprestaties van 2019. De volgende producties zijn genomineerd voor de DirectorsNL Awards 2019: Speelfilm DE LIBI – Shady El-Hamus DIRTY GOD – Sacha Polak TAKE ME SOMEWHERE NICE – Ena Sendijarevic Documentaire ERWIN OLAF – THE LEGACY – Michiel van Erp ROTJOCHIES – Maasja Ooms ZE...
Lees verder 
Wraking adviseur slachtoffer tramaanslag afgewezen, vertraagd proces hervat
Het wrakingsverzoek van juridisch adviseur Karim Aachboun is donderdagmiddag afgewezen door de wrakingskamer. De man heeft onvoldoende gemotiveerd dat de rechtbank vooringenomen heeft gehandeld...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder