Doorgaan naar hoofdcontent

Belangrijke informatie met betrekking tot Coronavirus - Jordanië 14 maart 2020

 


 
Belangrijke informatie met betrekking tot Coronavirus - Jordanië 14 maart 2020
Dit is een onofficiële Nederlandse vertaling van de door de Jordaanse overheid aangekondigde maatregelen op 14 maart 2020 met betrekking tot het Coronavirus COVID-19 die relevant zijn voor Nederlanders.
Lees verder 
Boekenweek wordt Boekenmaand
In verband met het coronavirus zijn veel Boekenweek activiteiten in de boekhandels en bibliotheken verplaatst. Ook de NS gratis reizendag met het Boekenweekgeschenk kan niet doorgaan. Om zoveel mogelijk lezers toch een mooie leeservaring te geven wordt de Boekenweek de Boekenmaand. Dat betekent dat je bij aanschaf van 15 euro aan boeken het Boekenweekgeschenk van Annejet van der Zijl nog ... Lees...
Lees verder 
Religiewetenschapper Sakina Loukili één van de twaalf nieuwe Faces of Science
Hoe ziet je leven eruit als je wetenschapper wordt? Religiewetenschapper Sakina Loukili is één van de twaalf nieuwe Faces of Science die gaan bloggen over hun leven in de wetenschap. De onderzoekers gaan verslag doen van hun dagelijks bestaan in de wetenschap, in filmpjes en blogs. Ze doen aan verschillende Nederlandse universiteiten en academische instellingen onderzoek naar...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder