Doorgaan naar hoofdcontent

Beurzen lager, minder iPhones: zo raakt corona de wereldeconomie

 


 
Beurzen lager, minder iPhones: zo raakt corona de wereldeconomie
Aandelenkoersen storten in, economen verlagen groeiverwachtingen en Apple maakt minder iPhones. Kort samengevat: de wereldeconomie voelt de uitbraak van het coronavirus. We proberen de gevolgen voor de wereldeconomie hier op een rijtje te zetten.
Lees verder 
Handzeep en handgel online tegen woekerprijzen aangeboden
Webwinkels spelen in op de gigantische vraag voor handzeep en desinfecterende handgel, schrijft De Telegraaf zaterdag. Een flesje van 50 centiliter dat bij Albert Heijn normaliter wordt aangeboden voor tachtig cent, viel op de site van bol.com te vinden voor 19,50 euro.
Lees verder 
Wat de WHO-cijfers ons over het coronavirus vertellen
Het aantal besmettingen met het COVID-19-virus en het aantal mensen dat overlijdt aan de gevolgen van dit virus wordt dagelijks geüpdatet. Maar, wat zeggen deze cijfers eigenlijk en weten we nu hoe gevaarlijk het coronavirus is?
Lees verder 
Jumbo-Visma eindelijk weg uit Emiraten na om coronavirus gestaakte ronde
De renners en stafleden van Jumbo-Visma hebben hun hotel in Abu Dhabi eindelijk mogen verlaten. Ze zaten er een paar dagen gedwongen vast nadat bij personeel van een andere formatie het coronavirus was vastgesteld.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder