Doorgaan naar hoofdcontent

Beurzen opnieuw onderuit door angst voor coronavirus, goudprijs omhoog

 


 
Beurzen opnieuw onderuit door angst voor coronavirus, goudprijs omhoog
Aandelenmarkten gingen vrijdag opnieuw onderuit door de vrees dat het coronavirus zich verder verspreidt. De olieprijs zakte onder de 50 dollar ondanks een voorgestelde productiebeperking van oliekartel OPEC.
Lees verder 
Eerste Nederlander (86) overleden aan gevolgen coronavirus
Vrijdagochtend is voor het eerst iemand in Nederland overleden aan de gevolgen van het coronavirus, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM). Het gaat om een 86-jarige man uit Hoeksche Waard, die was opgenomen in het Ikazia Ziekenhuis in Rotterdam.
Lees verder 
Liveblog | Aantal coronapatiënten in België meer dan verdubbeld, tot 109
Lees verder 
Kamervragen over reizen met de Eurostar naar Londen
  Vragen van de leden Kröger (GroenLinks) en Ziengs (VVD) aan de minister van Infrastructuur en Waterstaat en de Staatssecretaris van Justitie en Veiligheid over de EuroStar trein naar London (ingezonden 5 februari 2020, nr. 2020Z02132) Daaruit: Vraag 2 Bent u bekend met de berichten dat er geen of onvoldoende Marechaussee beschikbaar zou zijn om […]
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder