Doorgaan naar hoofdcontent

Bijpraatlunch in Gabian

 


 
Bijpraatlunch in Gabian
Bijpraatlunch in GabianWoensdag 11 maart 11.30- 15.00 uur Deze maandelijkse 'no nonsens' bijeenkomst wordt georganiseerd door enkele NVLR-leden om zo, op een ongedwongen manier elkaar te ontmoeten. Eerst drinken we een koffie of iets anders aan de bar of buiten en aansluitend schuiven we aan tafel...
Lees verder 
Koffieochtend Maart
Iedere maand organiseert de NCT een koffieochtend en wel op de 2de donderdag van de maand, dat deze maand op 12 maart valt. Verzamelen rond 10:30 voor het eerste kopje koffie en wellicht een plakje cake. Hier hoef je je uiteraard niet voor op te geven! Kom gewoon gezellig een keertje langs en drink een […] Het bericht Koffieochtend Maart verscheen eerst op Nederlandse Club Tarragona.
Lees verder 
Algemene LedenVergadering 2020
Nadere details volgen nog. Bij vragen: [email protected]
Lees verder 
Lezing over Willem Roelofs en de School van Barbizon
Lezing over Willem Roelofs en de School van Barbizon Zondag 15 maart om 15.00 uur in Le Moulin, Bram Willem Roelofs was een van de voorlopers van de Nederlandse vernieuwing in de schilderkunst; vanuit het romantische Classicisme uit het begin van de 19e eeuw ontwikkelde hij zich naar het...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder