Doorgaan naar hoofdcontent

Blog-Ester: modderbad, driespan en coronavirus

 


 
Blog-Ester: modderbad, driespan en coronavirus
Het is bijzonder hoe een virus ons leven zo snel kan veranderen. Ineens ben je beperkt in je dagelijkse leven. Mogelijk kan je niet naar je werk en werk je thuis. Anderen moeten juist naar hun werk om anderen te helpen, mensen die inmiddels zwaar getroffen zijn door het coronavirus en die misschien wel vechten […] The post Blog-Ester: modderbad, driespan en coronavirus appeared first on...
Lees verder 
Reisadvies Ethiopië | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid neemt maatregelen in de aanpak van de verspreiding van het coronavirus. Deze maatregelen kunnen elkaar snel opvolgen. Het kan beperkingen opleveren voor het in- en uitreizen en het dagelijkse leven. Bijgaande kaart wordt geactualiseerd, afhankelijk van de ontwikkelingen. Voor de laatste ontwikkelingen in het land: volg de aanwijzingen op van de lokale overheid en volg het...
Lees verder 
Wereldreis - zangles - Kinderen voor Kinderen
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder