Doorgaan naar hoofdcontent

Britse centrale bank verlaagt rentestand flink vanwege coronavirusuitbraak

 


 
Britse centrale bank verlaagt rentestand flink vanwege coronavirusuitbraak
Bank of England (BoE), de Britse centrale bank, heeft de belangrijkste rentestand woensdag flink verlaagd om de economie te ondersteunen terwijl het land in de ban is van de coronavirusuitbraak. BoE verlaagt de rentestand met 50 basispunten, van 0,75 procent naar 0,25 procent.
Lees verder 
Nederlanders in Italië: 'De sfeer in de stad is somber'
De Italiaanse premier Giuseppe Conte heeft deze week in heel het land strenge maatregelen ingevoerd om verdere verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Wat betekent dit voor de bewoners van het land? NU.nl sprak drie Nederlanders in Italië.
Lees verder 
STRP Festival in Eindhoven uitgesteld vanwege coronavirus
Het Eindhovense STRP Festival gaat begin volgende maand niet door vanwege het coronavirus, zo meldde de organisatie dinsdag. STRP Festival gaat een nieuwe datum prikken. Wanneer dat is, is nog niet duidelijk.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder