Doorgaan naar hoofdcontent

Chinese dienstensector in februari ingestort door corona-uitbraak

 


 
Chinese dienstensector in februari ingestort door corona-uitbraak
De Chinese dienstensector, waar onder meer de toeristenbranche en detailhandel onder valt, heeft flinke klappen gekregen in februari. De inkoopmanagersindex van marktonderzoekers Caixin en Markit voor de dienstensector van het land kelderde van 51,1 punten in januari naar een dieptepunt van 26,5...
Lees verder 
Toiletpapier op rantsoen bij Australische supermarkten
Australische supermarkten hebben het toiletpapier op rantsoen gedaan nadat Australiërs de schappen leeg maakten. Elke bezoeker mag maximaal vier pakken meenemen. Zo moeten de voorraden weer worden opgebouwd terwijl leveranciers de productie verhogen.
Lees verder 
Bekijk op deze kaart het aantal geregistreerde besmettingen in Nederland
Op deze kaart vind je geregistreerde besmettingen van het coronavirus in Nederland. De gegevens worden één keer per dag bijgewerkt en zijn afkomstig van het RIVM.
Lees verder 
Coronavirus leidt tot uitstel olympisch kwalificatietoernooi 3x3-basketbal
Het olympisch kwalificatietoernooi van het 3x3-basketbal is woensdag uitgesteld vanwege het coronavirus. Het evenement, waaraan zowel de Nederlandse vrouwen- als mannenploeg meedoet, stond tussen 18 en 22 maart in India gepland.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder