Doorgaan naar hoofdcontent

CLUB OUTING DAYS BAY - 12pm

 


 
CLUB OUTING DAYS BAY - 12pm
Lees verder 
Judobond annuleert alle grote toernooien tot 1 mei door coronavirus
De internationale judobond heeft maandagavond alle grote judotoernooien tot en met eind april afgelast vanwege het coronavirus. Dat betekent onder meer dat de prestigieuze Grand Slam in het Russische Jekaterinenburg niet doorgaat. Het tennistoernooi in Miami kan vooralsnog wel gewoon gehouden...
Lees verder 
Italië schrapt alle sportwedstrijden tot begin april vanwege coronavirus
De Italiaanse regering heeft maandagavond alle sportevenementen in het land tot 3 april geschrapt vanwege de uitbraak van het coronavirus. De autoriteiten geven daarmee gehoor aan het voorstel dat het Italiaans olympisch comité CONI eerder op de dag deed.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder