Doorgaan naar hoofdcontent

Corona-aanpak vraagt om tijdelijke sluiting scholen en kinderdagverblijven

 


 
Corona-aanpak vraagt om tijdelijke sluiting scholen en kinderdagverblijven
Het kabinet heeft besloten om scholen en kinderdagverblijven vanaf morgen te sluiten tot en met 6 april. Dit betekent dat het grootste deel van de leerlingen in het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en mbo tot en met 6 april geen les meer krijgt op school. Voor kinderen van ouders in cruciale beroepsgroepen, zoals de zorg, onderwijs, politie, openbaar vervoer en brandweer is er wel opvang op...
Lees verder 
Horeca eist steunpakket van miljarden, maar snapt maatregel wel
De Nederlandse horecabranche eist miljarden euro's aan steun van het kabinet om de gemiste omzet op te vangen, schrijft de Koninklijke Horeca Nederland (KHN) zondag. Het kabinet maakte eerder op de dag bekend dat onder meer de Nederlandse horeca de deuren tot en met 6 april gesloten moet houden om...
Lees verder 
Reisadvies Irak | Ministerie van Buitenlandse Zaken
In de nacht van 11 op 12 maart 2020 zijn er raketten afgeschoten op een militaire basis bij Bagdad. Hierbij zijn buitenlandse militairen omgekomen. Houd rekening met meer gewelddadigheden. In Irak zijn besmettingen met het coronavirus (COVID-19) vastgesteld. De autoriteiten nemen maatregelen om verdere verspreiding tegen te gaan. De medische sector in Irak heeft niet voldoende middelen om goede...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder