Doorgaan naar hoofdcontent

Corona vandaag: grenzen dicht, thuiswerken en hamsteren

 


 
Corona vandaag: grenzen dicht, thuiswerken en hamsteren
Werk waar mogelijk thuis, beperk sociale contacten en blijf bij milde klachten in bed. Vandaag doorstond Nederland de eerste dag waarop de extra coronamaatregelen golden. Die bleken hard nodig, want Europa is vanaf vandaag het epicentrum van de corona-uitbraak, concludeerde de Wereldgezondheidsorganisatie. In Nederland zijn inmiddels 804 mensen positief getest op het virus, zegt het RIVM. Met...
Lees verder 
Reisadvies Oostenrijk | Ministerie van Buitenlandse Zaken
Oostenrijk heeft bevestigde gevallen van het nieuwe coronavirus (COVID-19). De lokale overheid heeft daarom landelijk maatregelen getroffen om het risico op verspreiding van het virus te verkleinen. Reist u uit een land waar het coronavirus is vastgesteld? Dan kunnen er in- en uitreisbeperkingen zijn. Dit geldt voor het Paznauntal (Ischgl, Kappl, See und Galtür) en St. Anton am Arlberg in Tirol....
Lees verder 
Reisadvies Turkije | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid neemt maatregelen in de aanpak van de verspreiding van het coronavirus. Deze maatregelen kunnen elkaar snel opvolgen. Het kan beperkingen opleveren voor het in- en uitreizen en het dagelijkse leven. Bijgaande kaart wordt geactualiseerd, afhankelijk van de ontwikkelingen. Voor de laatste ontwikkelingen in het land: volg de aanwijzingen op van de lokale overheid en volg het...
Lees verder 
Vluchten geweerd en grenzen gesloten om corona tegen te gaan
Een verbod op passagiersvluchten vanuit risicolanden, hele skigebieden in quarantaine of grenzen dicht voor alle buitenlanders. Steeds meer landen sluiten zich (gedeeltelijk) af om verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Nederland weert de komende twee weken vluchten uit China, Iran, Italië en Zuid-Korea. Met dat verbod hoopt minister Bruins voor Medische Zorg de instroom van mensen die...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder