Doorgaan naar hoofdcontent

Coronavirus treft 6.000 Nederlanders, maar overgroot deel heeft geen klachten

 


 
Coronavirus treft 6.000 Nederlanders, maar overgroot deel heeft geen klachten
Ongeveer zesduizend personen binnen Nederland zijn tot nu toe hoogstwaarschijnlijk in aanraking gekomen met het coronavirus, bevestigt een woordvoerder van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) na berichtgeving door RTL Nieuws. Het overgrote deel van deze personen heeft geen...
Lees verder 
Coronavirus (COVID-19) : nieuwe maatregelen in Frankrijk
Frankrijk heeft bevestigde gevallen van het coronavirus. De lokale overheid heeft daarom maatregelen getroffen om het risico op verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te verkleinen.
Lees verder 
Coronavirus treft 6.000 Nederlanders, geen klachten voor grootste deel
Ongeveer zesduizend personen binnen Nederland zijn tot nu toe waarschijnlijk in aanraking gekomen met het coronavirus, bevestigt een woordvoerder van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) na berichtgeving door RTL Nieuws. Het overgrote deel van deze personen heeft geen klachten...
Lees verder 
Aantal doden door coronavirus gestegen van twaalf naar twintig
Het dodental als gevolg van het coronavirus is in Nederland opgelopen tot twintig, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) zondag. Sinds zaterdag zijn 8 personen aan de gevolgen van het virus overleden en werden 176 nieuwe besmettingen vastgesteld. Daarmee liep het totale...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder