Doorgaan naar hoofdcontent

COVID-19 eist meer dan 100 doden in Italië, scholen tot 15 maart dicht

 


 
COVID-19 eist meer dan 100 doden in Italië, scholen tot 15 maart dicht
Het aantal mensen in Italië dat is gestorven aan de gevolgen aan van het COVID-19-virus is binnen een dag gestegen van 79 naar 107. Tegelijkertijd is het aantal besmettingen met het coronavirus in dat land toegenomen van ruim 2.500 naar meer dan 3.000, zei de Italiaanse minister van Volksgezondheid...
Lees verder 
Ten minste één besmetting met coronavirus in het Diakonessenhuis
Na meerdere tests blijkt woensdag dat een patiënt in het Diakonessenhuis besmet is met het coronavirus. Daarmee zijn er nu drie bevestigde besmettingen in Utrecht. De testresultaten van een andere patiënt worden donderdag verdacht.
Lees verder 
UCI gaat voorlopig geen wielerwedstrijden annuleren ondanks coronavirus
De internationale wielerunie UCI gaat voorlopig geen wedstrijden afgelasten. Vanwege de uitbraak van het COVID-19-virus is het onbekend of een aantal koersen deze maand in Italië door kan gaan.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder