Doorgaan naar hoofdcontent

COVID-19: informatie voor Nederlanders in Saoedie-Arabië

 


 
COVID-19: informatie voor Nederlanders in Saoedie-Arabië
Ook in Saoedi-Arabië worden we geraakt door het corona-virus. Maatregelen om het virus in te dammen zijn de afgelopen dagen ingrijpender geworden. Het aantal corona-gevallen neemt per dag toe. Bezoeken aan Mekka en Medina zijn nu niet mogelijk, scholen en universiteiten zijn dicht en grote bijeenkomsten worden afgelast. De landsgrenzen met buurlanden zijn gesloten voor personenverkeer. De...
Lees verder 
Zorgen over Belgische horecatoeristen in Nederlandse grensplaatsen
Zeeuwse grensplaatsen en ook de Belgische minister Pieter de Crem (Binnenlandse Zaken, Veiligheid en Buitenlandse Handel) maken zich zorgen over het toenemende aantal Belgische horecatoeristen in Zeeuwse grensplaatsen.
Lees verder 
Reisadvies Filipijnen | Ministerie van Buitenlandse Zaken
Om verspreiding van het coronavirus (COVID-19) in de Filipijnen te verkleinen, heeft de overheid landelijk maatregelen ingevoerd. Zo is het niet meer mogelijk het land binnen te reizen vanuit gebieden waar lokale verspreiding van het coronavirus voorkomt. Reizigers vanuit Nederland mogen nog wel het land in maar dit kan op korte termijn veranderen. Vanaf 15 maart tot 14 april 2020 geldt er een...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder