Doorgaan naar hoofdcontent

COVID-19

 


 
COVID-19
Enkele updates over de situatie in Portugal 9 maart 31 bevestigde gevallen in Portugal Eerste bekende besmetting in Algarve, Portimão Een aantal universiteiten sluiten de faciliteiten en stellen college´s uit. Op de campus van de Universidade do Minho (UMinho) in Braga worden 180 studenten gemonitord 7 maart 18 bevestigde gevallen in Portugal Voorlopig heeft geen van […]
Lees verder 
Liveblog | Verdediging MH17: 'onderste steen nog niet boven'
De rechtszaak tegen de vier mannen die verdacht worden van betrokkenheid bij het neerhalen van MH17 gaat maandag van start in het Justitieel Complex Schiphol. Volg hier de laatste ontwikkelingen in...
Lees verder 
Sanne Wevers & de precisie van de pirouette | TeamNL
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder