Doorgaan naar hoofdcontent

CRvB: geen recht op AOW bij gebrek aan pensioenopbouw in het V.K.

 


 
CRvB: geen recht op AOW bij gebrek aan pensioenopbouw in het V.K.
ECLI:NL:CRVB:2020:561 Instantie Centrale Raad van Beroep Datum uitspraak 05-03-2020 Datum publicatie 06-03-2020 Zaaknummer 16/7 AOW Rechtsgebieden Socialezekerheidsrecht Bijzondere kenmerken Hoger beroep Inhoudsindicatie Appellant kan, ondanks het feit dat hij geen recht op een ouderdomspensioen in Groot-Brittannië heeft opgebouwd, gedurende de tijdvakken waarin hij in Groot-Brittannië werkte...
Lees verder 
Competitieduel Paris Saint-Germain uitgesteld vanwege coronavirus
Paris Saint-Germain komt zaterdag niet in actie in de Ligue 1. De uitwedstrijd van de koploper tegen RC Strasbourg is vrijdag uitgesteld vanwege het coronavirus.
Lees verder 
NK-Indoor: Bennie van Es en Tizian van Ass (Epke 474) achtste in de M2
Op het KNHS Indoorkampioenschap op vrijdagavond 6 maart zijn Bennie van Es en Tizian van Ass (Epke 494) op de achtste plaats geëindigd. In de M2 haalden ze een score van precies 65%. Daarmee haalt Bennie voor de tweede keer een prachtige notering op dit Nederlands kampioenschap. Eerder wist hij ook met Yalke van 'n […] The post NK-Indoor: Bennie van Es en Tizian van Ass (Epke 474)...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder