Doorgaan naar hoofdcontent

Daði og Gagnamagnið - Think About Things - Iceland

 


 
Daði og Gagnamagnið - Think About Things - Iceland
Lees verder 
Het Kremlin en de MH17-ramp: Keihard ontkennen en zand in ogen strooien
Het Russische Kremlin heeft vanaf het eerste moment elke vorm van betrokkenheid bij het neerhalen van vlucht MH17 ontkend en zaaide volop twijfel over de toedracht van de vliegramp. Maandag start het...
Lees verder 
133 coronadoden op één dag in Italië, grootste stijging sinds uitbraak
Het dodental als gevolg van het coronavirus in Italië is in één dag met 133 gestegen naar 366, meldde de Italiaanse burgerbescherming zondagavond. Deze toename van 57 procent is verreweg de grootste dagelijkse stijging van het aantal doden sinds de virusuitbraak ongeveer twee weken geleden in...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder