Doorgaan naar hoofdcontent

Daði og Gagnamagnið - Think About Things - Iceland

 


 
Daði og Gagnamagnið - Think About Things - Iceland
Lees verder 
Nog twee coronaviruspatiënten in Nederland overleden, in totaal 264 besmettingen
Nog twee patiënten zijn dit weekend in Nederland overleden aan de gevolgen van het coronavirus, waarmee het dodental sinds de uitbraak is opgelopen tot drie. Het aantal patiënten dat positief is getest op het coronavirus steeg met 77 naar 264, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu...
Lees verder 
133 coronadoden op één dag in Italië, grootste stijging sinds uitbraak
Het dodental als gevolg van het coronavirus in Italië is in één dag met 133 gestegen naar 366, meldde de Italiaanse burgerbescherming zondagavond. Deze toename van 57 procent is verreweg de grootste dagelijkse stijging van het aantal doden sinds de virusuitbraak ongeveer twee weken geleden in...
Lees verder 
ALV 2020 in restaurant Bella Vita
De jaarlijkse ledenvergaring vindt plaats op 19 maart in restaurant pizzeria Bella Vita, Bolligenstrasse 52, 3006 Bern. We beginnen om 18.30h met de begroeting, de vergadering duurt van 19h tot ca. 20.30h en daarna genieten we van een pasta buffet. Het restaurant bevindt zich op ca. 5 min. lopen vanaf de tramhalte "Guisanplatz" Lijn 9 […]
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder