Doorgaan naar hoofdcontent

De coronacrisis vraagt om ander onderwijs dan normaal

 


 
De coronacrisis vraagt om ander onderwijs dan normaal
De volksgezondheid staat voorop voor kinderen, jongeren, leraren en ander onderwijspersoneel. Het RIVM toont overtuigend aan dat het sluiten van alle scholen daar niet aan bijdraagt. De gezondheidsrisico's voor kinderen en jongeren zijn laag. Kinderen en jongeren spelen een geringe rol in het voortgaan van de uitbraak van het virus. Het advies van het RIVM blijft staan. De voortgang van onderwijs...
Lees verder 
Reisadvies Denemarken | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid neemt maatregelen in de aanpak van de verspreiding van het coronavirus. Deze maatregelen kunnen elkaar snel opvolgen. Het levert vanaf zaterdag 14 maart 2020 beperkingen op voor het in- en uitreizen en het dagelijkse leven. Bijgaande kaart wordt geactualiseerd, afhankelijk van de ontwikkelingen. Voor de laatste ontwikkelingen in het land: volg de aanwijzingen op van de lokale...
Lees verder 
HELAAS AFGELAST Calçotada NCT – Lustrum 10 jaar
  Door de corona- / Covid-19 virus is de calçotada afgelast en daarmee ook de viering van het 10-jarig lustrum van de NCT. Beter nu afgelasten dan over een tijdje te moeten zeggen; dit hadden we niet moeten doen. Uiteraard gaat de viering van het lustrum wel door, hopelijk op dezelfde plek, Mas Garriga, maar […] Het bericht HELAAS AFGELAST Calçotada NCT – Lustrum 10 jaar...
Lees verder 
Bijpraatlunch Aude en Herault
Bijpraatlunch Aude en Herault in AigneDindag 24  maart 11.30- 15.00 uur Een aantal jaren geleden kende de NVLR naast de lunchbijeenkomsten in Béziers, Pradines-les-Hauts, ook lunchbijeenkomsten in het westelijk gedeelte van de uitgestrekte Languedoc-Roussillon. De laatste vonden plaats in Aigne en...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder