Doorgaan naar hoofdcontent

De Leesweken van de Kinderjury zijn gestart!

 


 
De Leesweken van de Kinderjury zijn gestart!
Vandaag zijn de Leesweken van de Kinderjury officieel van start gegaan! De Kinderjury is de lezersprijs van de Kinderboekenweek.  Jullie bepalen samen wat het beste boek wordt, want alle kinderen van Nederland tussen de 6 en 12 jaar zijn de Kinderjury! Tijdens de Leesweken van 4 maart t/m 10 mei duren, kun je via de Tiplijst* het eerste hoofdstuk lezen ... Lees meer Het bericht De Leesweken van...
Lees verder 
Amsterdams ziekenhuis sluit afdelingen om mogelijke coronabesmetting
De afdeling Mondziekten, Kaak- en Aangezichtschirurgie van beide locaties van het Onze Lieve Vrouwen Gasthuis (OLVG) in Amsterdam zijn gesloten. Uit een eerste test blijkt dat een medewerker van het ziekenhuis vermoedelijk besmet is geraakt met het coronavirus, zo meldt de raad van bestuur in een...
Lees verder 
Facebook geeft gratis advertenties aan WHO in strijd tegen misinformatie
Facebook geeft de World Health Organization (WHO) gratis advertenties om misinformatie over het coronavirus tegen te gaan. Dat schrijft CEO Mark Zuckerberg woensdag in een bericht op het sociale medium.
Lees verder 
Intensive care van Maasstad Ziekenhuis weer open
De afdeling Intensive Care (IC) van het Maasstad Ziekenhuis in Rotterdam is dinsdagavond rond 23.00 uur weer open gegaan. Dat meldt het ziekenhuis woensdag.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder