Doorgaan naar hoofdcontent

De (vele) regels van thuisisolatie: 'Blijf zoveel mogelijk op je kamer'

 


 
De (vele) regels van thuisisolatie: 'Blijf zoveel mogelijk op je kamer'
Op een Tilburgse man na zitten alle zeven Nederlandse coronaviruspatiënten in thuisisolatie. Hun klachten zijn mild, maar ze moeten voorkomen dat ze anderen aansteken, ook binnenshuis. Daarom moeten ze zich thuis aan strenge regels houden, blijkt uit een brief van het RIVM.
Lees verder



 
Promo aflevering 3 | Zondag met Lubach (S11)
Lees verder



 
In totaal 10 coronabesmettingen, ziekenhuis Gorinchem neemt maatregelen
Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu heeft zondag bekendgemaakt dat er weer enkele nieuwe besmettingsgevallen met het coronavirus zijn geconstateerd, waarmee het totale aantal besmettingen op tien komt. Het Beatrixziekenhuis in Gorinchem heeft een opname- en bezoekersstop ingelast.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder

Nieuwsbrief Special Paspoort

Wil je weten welke veranderingen er in 2026 aan komen rond het Nederlandse paspoort en de Nederlandse nationaliteit? Waar je rekening mee moet houden bij het wel of niet verlengen van jouw paspoort? Er staat heel wat op stapel. Daarom verstuurt De Nederlandse Vereniging in januari de Nieuwsbrief Special over het Paspoort en de Nederlandse nationaliteit voor Nederlanders buiten Nederland.

Stuur mij dit nieuws toe. »