Doorgaan naar hoofdcontent

De (vele) regels van thuisisolatie: 'Blijf zoveel mogelijk op je kamer'

 


 
De (vele) regels van thuisisolatie: 'Blijf zoveel mogelijk op je kamer'
Op een Tilburgse man na zitten alle zeven Nederlandse coronaviruspatiënten in thuisisolatie. Hun klachten zijn mild, maar ze moeten voorkomen dat ze anderen aansteken, ook binnenshuis. Daarom moeten ze zich thuis aan strenge regels houden, blijkt uit een brief van het RIVM.
Lees verder 
Promo aflevering 3 | Zondag met Lubach (S11)
Lees verder 
In totaal 10 coronabesmettingen, ziekenhuis Gorinchem neemt maatregelen
Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu heeft zondag bekendgemaakt dat er weer enkele nieuwe besmettingsgevallen met het coronavirus zijn geconstateerd, waarmee het totale aantal besmettingen op tien komt. Het Beatrixziekenhuis in Gorinchem heeft een opname- en bezoekersstop ingelast.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder