Doorgaan naar hoofdcontent

Deadlines Teledoc en Teledoc Campus 2020 zijn bekend

 


 
Deadlines Teledoc en Teledoc Campus 2020 zijn bekend
De deadlines voor het indienen van plannen en de vergaderdata voor Teledoc en Teledoc Campus 2020 zijn bekend. Een Teledoc is een documentaire met een Nederlands onderwerp of connectie, afspelend in het heden, prikkelend, verhalend, toegankelijk, cinematografisch en voor een breed publiek. Aan dit project werken publiek omroepen, CoBo en het Nederlandse Filmfonds samen met onafhankelijke...
Lees verder 
G7 belooft maatregelen tegen corona als het nodig is, maar doet nog niks
De G7-landen nemen nog geen maatregelen om de economische gevolgen van het coronavirus aan te pakken, zeggen de landen dinsdag in een verklaring. De landen beloven wel samen op te trekken in de strijd tegen het virus.
Lees verder 
Gökmen T. lijkt te genieten van verdriet, slachtoffer: 'Hij verslaat me niet'
De slachtoffers en de nabestaanden zijn dinsdag tijdens een emotionele zittingsdag aan het woord gekomen in de zaak tegen Gökmen T. Allen willen dat de schutter van de Utrechtse tramaanslag nooit...
Lees verder 
Evaluatie Wet bescherming persoonsgegevens BES eilanden
Op 19 december 2019 heeft Sander Dekker (Minister voor rechtsbescherming) het rapport van de evaluatie van de Wet bescherming persoonsgegevens BES (Wbp-BES), aangeboden aan de Voorzitter van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. De evaluatie is uitgevoerd door het onderzoeksbureau Pro Facto. De Wbp-BES is op 10 oktober 2010 in werking getreden. Artikel 55 bepaalt dat de wet vijf […]
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder