Doorgaan naar hoofdcontent

Defensie wilde Luchtmobiele Brigade naar crashgebied MH17 sturen

 


 
Defensie wilde Luchtmobiele Brigade naar crashgebied MH17 sturen
Defensie had een plan voorbereid om de Luchtmobiele Brigade met ondersteunend personeel naar het crashgebied van vlucht MH17 in Oekraïne te sturen, bevestigt de Landmacht aan NU.nl na berichtgeving...
Lees verder 
Liveblog | Drieduizend huisartsen ondertekenen noodkreet wegens COVID-19
Lees verder 
Kookwedstrijden in Den Haag (1951) HD
Lees verder 
Cofidis nog vast in hotel wegens corona: 'Als pestslachtoffers behandeld'
De renners van wielerploeg Cofidis zitten bijna een week na het staken van de Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten nog altijd vast in het hotel. Volgens voorzitter Thierry Vittu begint de situatie steeds nijpender te worden.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder