Doorgaan naar hoofdcontent

Dekkingsgraden pensioenfondsen onderuit door onrust rond coronavirus

 


 
Dekkingsgraden pensioenfondsen onderuit door onrust rond coronavirus
De dekkingsgraden van pensioenfondsen vielen eind februari flink lager uit door de onrust rond het coronavirus op de beurzen. Ambtenaren- en onderwijsfonds ABP, het grootste Nederlandse pensioenfonds, zag de dekkingsgraad met maar liefst 5,4 procentpunt dalen naar 88,7 procent.
Lees verder 
Bereikbaarheid Kiesraad
Door de maatregelen rond het coronavirus zijn we telefonisch iets minder goed bereikbaar. We willen u vragen zoveel mogelijk per e-mail contact met ons op te nemen, via [email protected] Bedankt voor uw begrip.
Lees verder 
Geen voetbalwedstrijden tot en met 6 april
Nederlands elftal - Gisteren, 19:30
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder