Doorgaan naar hoofdcontent

Dit formulier moet je invullen om Italië in of uit te kunnen

 


 
Dit formulier moet je invullen om Italië in of uit te kunnen
Om te zorgen dat landgenoten in Italië terug naar huis kunnen, heeft het ministerie van Buitenlandse Zaken een Nederlandse versie van het verplichte reisformulier gepubliceerd. Het document moet worden ingevuld om nog te kunnen reizen in Italië. Om de uitbraak van het nieuwe coronavirus in te dammen, mag sinds gisteren niemand meer op pad in Italië. Er zijn wel uitzonderingen, zoals voor...
Lees verder 
Wekdienst 11/3: Weinstein hoort zijn straf en kort geding Baudet tegen VPRO
Goedemorgen! In de Verenigde Staten hoort de 67-jarige filmproducent Harvey Weinstein welke celstraf hij krijgt voor verkrachting en aanranding. En in Indonesië breekt de tweede dag van het staatsbezoek aan. Koning Willem-Alexander en koningin Máxima hebben een vol programma. Het is in het zuiden bewolkt en vooral vanochtend regenachtig, in het noorden is het meestal droog met soms ook zon. Er...
Lees verder 
Nederlanders in quarantaine in Vietnam: 'Het is incompetentie troef'
In Vietnam zitten 27 toeristen in quarantaine vanwege het coronavirus. Het gaat om 25 Nederlanders, twee Belgen en een reisleider van de Nederlandse reisorganisatie Kras. Ze waren bezig met een groepsreis door het land in Zuidoost-Azië en mogen het gebouw waar ze nu zitten niet uit. "We zijn met een binnenlandse vlucht van Hanoi naar Hue gevlogen. Later bleek dat op die vlucht een besmette...
Lees verder 
Toernooiwinst, maar toch niet helemaal tevreden | In de kleedkamer van Onder 16 - deel 3
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder