Doorgaan naar hoofdcontent

Dit was de eerste dag van het MH17-proces

 


 
Dit was de eerste dag van het MH17-proces
De langverwachte, eerste dag van het MH17-proces vond maandag onder internationale belangstelling plaats in het Justitieel Complex Schiphol. Hoewel het karakter inventariserend van aard was, hebben...
Lees verder 
Frankrijk - OranjeLeeuwinnen achter gesloten deuren
Nederlands vrouwenelftal - 1 uur geleden
Lees verder 
Aantal met coronavirus besmette personen in Nederland stijgt naar 321
Het aantal besmettingen met het coronavirus in Nederland is opnieuw gestegen. Met 56 nieuwe patiënten ligt het totaal op 321, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) maandag. Het dodental ligt sinds zondag op drie.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder