Doorgaan naar hoofdcontent

Dit zijn de coronaregels die 60 miljoen Italianen moeten naleven

 


 
Dit zijn de coronaregels die 60 miljoen Italianen moeten naleven
De Italiaanse regering kwam maandag met een decreet in reactie op de coronacrisis in het land. De levens van 60 miljoen Italianen worden ingrijpend aan banden gelegd. Dit zijn de regels waar zij zich aan moeten houden.
Lees verder 
RIVM: 'Vermijd lichamelijk contact, zoals drie zoenen op de wang'
Premier Mark Rutte riep alle Nederlanders maandag op om te stoppen met het schudden van handen. Volgens het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) is het daarnaast echter ook goed om lichamelijk contact in de algemene zin te vermijden - dus ook bijvoorbeeld de drie zoenen op de wang -...
Lees verder 
Liveblog coronavirus | Wuhan sluit laatste noodhospitaal
Lees verder 
Zes maatregelen om te nemen tegen het coronavirus
Nu het aantal coronavirusinfecties in Nederland stijgt, roept het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) mensen op om voorzorgsmaatregelen te nemen. Met een paar simpele acties kun je de kans verkleinen dat je het virus oploopt, of verder verspreidt als je het virus onder de leden...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder