Doorgaan naar hoofdcontent

Doelpuntrijk gelijkspel Oranjevrouwen tegen Frankrijk

 


 
Doelpuntrijk gelijkspel Oranjevrouwen tegen Frankrijk
Nederlands vrouwenelftal - 11 minuten geleden
Lees verder 
Grote evenementen en profvoetbal in Brabant afgelast vanwege coronavirus
Meerdere grote evenementen en de wedstrijden in het betaalde voetbal in Noord-Brabant worden tot en met maandag afgelast vanwege het coronavirus. Dat hebben de burgemeesters van Tilburg, Den Bosch en Eindhoven dinsdagmiddag laten weten.
Lees verder 
Meer eenzaamheid dreigt voor Nederlandse ouderen door coronavirus
Nederlandse ouderen dreigen door het oprukkende coronavirus minder bezoek en aandacht te krijgen van familie en mantelzorgers. Kinderen en kleinkinderen besluiten bij kleine verkoudheidssymptomen al bezoekjes af te gelasten. Bovendien dreigen ook activiteiten voor senioren te worden gecanceld...
Lees verder 
Supermarkten roepen klanten op om te pinnen vanwege coronavirus
Supermarkten en foodservicegroothandels willen dat klanten bij het betalen van de boodschappen pinnen in plaats van contant betalen, meldt het Centraal Bureau Levensmiddelenhandel (CBL) woensdag.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder