Doorgaan naar hoofdcontent

Efendi - Cleopatra - Azerbaijan

 


 
Efendi - Cleopatra - Azerbaijan
Lees verder 
Koning Willem-Alexander opent tentoonstelling 'BESMET!' in Rijksmuseum Boerhaave
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander opent woensdagochtend 15 april de tentoonstelling 'BESMET!' in Rijksmuseum Boerhaave in Leiden. De tentoonstelling gaat over de uitbraken van besmettelijke ziekten als pest en pokken en hoe die het leven kunnen ontwrichten.
Lees verder 
Liveblog | OM: Rusland verspreidde verkeerde informatie over MH17
Het Openbaar Ministerie (OM) zal dinsdag tijdens de tweede dag van het MH17-proces de stand van zaken van het onderzoek bespreken. Volg de laatste ontwikkelingen hier.
Lees verder 
Pearl Jam zegt deel nieuwe wereldtour af wegens coronavirus
Pearl Jam heeft de eerste zeventien shows van zijn nieuwe tour, die vanaf 18 maart plaatsvinden in Noord-Amerika, afgezegd wegens het coronavirus. De band wil de gezondheid van de fans de prioriteit geven, delen de leden in een verklaring op hun website.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder