Doorgaan naar hoofdcontent

EHvJ: Oostenrijkse tijdelijke invaliditeitsuitkering is een ziekteuitkering

 


 
EHvJ: Oostenrijkse tijdelijke invaliditeitsuitkering is een ziekteuitkering
  ARREST VAN HET HOF (Achtste kamer) 5 maart 2020 (*) „Prejudiciële verwijzing – Sociale zekerheid van migrerende werknemers – Coördinatie van de socialezekerheidsstelsels – Verordening (EG) nr. 883/2004 – Artikelen 3 en 11 – Materiële werkingssfeer – Uitkeringen die binnen de werkingssfeer van deze verordening vallen – Kwalificatie – Prestatie bij ziekte – Uitkering bij invaliditeit –...
Lees verder 
Milaan-San Remo en Tirreno-Adriatico afgelast vanwege coronavirus
Organisator RCS Sport heeft vrijdag vanwege het coronavirus een streep gezet door de grote wielerkoersen Tirreno-Adriatico en Milaan-San Remo. De Italiaanse organisatie houdt hoop dat de wedstrijden nog op een andere datum gehouden kunnen worden.
Lees verder 
NK-Indoor: brons voor Isabelle Vroomans en Renske Carmen F.D. Visscherwei
Met 69,951% in de Z1-dresssur hebben Isabelle Vroomans en Renske Carmen F.D. Visscherwei (Tsjalke 397) op vrijdag 6 maart een fantastische derde plaats behaald bij het KNHS Indoorkampioenschap in Ermelo. Leonie Evink en Sjoeke van Ravenswoud (Wimer 461) eindigden op de hele sterke negende plaats met 66,275%. Deelnemersveld van 31 combinaties In het weekend van […] The post NK-Indoor: brons...
Lees verder 
Eredivisie verzoekt spelers geen handen te schudden wegens coronavirus
De spelers in de Eredivisie hebben vrijdag van de Eredivisie CV het verzoek gekregen om voorlopig geen handen te schudden vanwege het coronavirus. De KNVB verbiedt een handdruk niet, maar staat wel achter het verzoek.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder