Doorgaan naar hoofdcontent

Embassy in Skopje - Measures with Respect to Covid-19

 


 
Embassy in Skopje - Measures with Respect to Covid-19
North Macedonia has confirmed cases of the corona virus. The authorities have therefore taken national measures to reduce the risk of the virus spreading. Schools are closed and large gatherings and conferences are canceled. Cafés, restaurants, theaters, cinemas and sports clubs are also closed. Shopping malls are closed. Pharmacies and supermarkets and shops that sell food remain open. Everyone...
Lees verder 
Reisadvies Zwitserland | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid neemt maatregelen in de aanpak van de verspreiding van het coronavirus. Deze maatregelen kunnen elkaar snel opvolgen. Het kan beperkingen opleveren voor het in- en uitreizen en het dagelijkse leven. Bijgaande kaart wordt geactualiseerd, afhankelijk van de ontwikkelingen. Voor de laatste ontwikkelingen in het land: volg de aanwijzingen op van de lokale overheid en volg het...
Lees verder 
Benny Cristo - Kemama - Czech Republic
Lees verder 
Opening VFS-kantoor Birmingham uitgesteld
Het openen van het VFS Global-kantoor in Birmingham voor aanvragen of verlengingen van een paspoort of ID-kaart is voor onbepaalde tijd uitgesteld.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder