Doorgaan naar hoofdcontent

Enorme krab steelt camera van 3000 euro

 


 
Enorme krab steelt camera van 3000 euro
De superdure camera van een Nederlandse onderzoekster is gestolen. De hoofdverdachte: een kokoskrab. De kokoskrab kan een meter groot worden en neemt wel vaker spullen mee. De soort wordt daarom ook wel de klapperdief genoemd. Hier zie je er bijvoorbeeld een met een paar schoenen: Onderzoekster Annabel Dorrestein was op een Australisch eiland met een warmtebeeldcamera. Die camera kost zo'n 3000...
Lees verder 
GGD-directeur over scholen: situatie Nederland onvergelijkbaar met Italië
Nederland is niet vergelijkbaar met Italië wat betreft de overweging om scholen te sluiten. Italianen houden zich minder goed aan de hygiënemaatregelen en het virus was er al op scholen verspreid, in tegenstelling tot hier. Dat zei GGD-directeur Sjaak de Gouw van de regio Hollands Midden vrijdag in...
Lees verder 
Reisadvies Noorwegen - Corona maatregelen vanaf 16 maart
Vanaf maandag 16 maart zullen de de Noorse vliegvelden en havens gesloten worden. Er zullen dan strenge grenscontroles uitgevoerd worden. Dit werd vandaag, zaterdag 14 maart bekend gemaakt door de Noorse regering om verdere verspreiding van het coronavirus (covid-19) te beperken.
Lees verder 
Video | Heftruckchauffeur laat lachend gigantische voorraad toiletpapier zien
Een heftruckchauffeur heeft maandag een Tilburgs magazijn vol met toiletpapier gefilmd. De chauffeur, die de video op Facebook postte, reageert verontwaardigd op de grote vraag naar wc-papier. Nederlanders gingen donderdag massaal hamsteren nadat premier Mark Rutte aanvullende maatregelen tegen de...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder