Doorgaan naar hoofdcontent

Europese aandelenmarkten onderuit, vooral olie-aandelen geraakt

 


 
Europese aandelenmarkten onderuit, vooral olie-aandelen geraakt
Beleggers waren maandagochtend behoorlijk in paniek. Europese aandelenindexen openden ruim 7 tot 8 procent in de min. Beleggers maken zich niet alleen zorgen om de verspreiding van het coronavirus, maar ook over de prijsoorlog op de oliemarkt tussen Saoedi-Arabië en Rusland die dit weekend is...
Lees verder 
Benny Cristo - Kemama - Czech Republic
Lees verder 
'Wat als de verdachten niet komen' en vijf andere vragen over de MH17-zaak
Drie Russen en een Oekraïner staan vanaf 9 maart terecht voor hun vermeende rol in het neerhalen van MH17, met 298 dodelijke slachtoffers als gevolg. De praktische informatie over het megaproces in...
Lees verder 
Liveblog | Emoties bij nabestaanden tijdens voorlezen namen MH17-slachtoffers
De rechtszaak tegen de vier mannen die verdacht worden van betrokkenheid bij het neerhalen van MH17 gaat maandag van start in het Justitieel Complex Schiphol. Volg hier de laatste ontwikkelingen in...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder