Doorgaan naar hoofdcontent

Evaluatie Wet bescherming persoonsgegevens BES eilanden

 


 
Evaluatie Wet bescherming persoonsgegevens BES eilanden
Op 19 december 2019 heeft Sander Dekker (Minister voor rechtsbescherming) het rapport van de evaluatie van de Wet bescherming persoonsgegevens BES (Wbp-BES), aangeboden aan de Voorzitter van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. De evaluatie is uitgevoerd door het onderzoeksbureau Pro Facto. De Wbp-BES is op 10 oktober 2010 in werking getreden. Artikel 55 bepaalt dat de wet vijf […]
Lees verder 
Woonachtig in Nederland, toch mogelijk inschrijven bij je gemeente in Spanje als overwinteraar.
Ons bereikte het bericht als dat het Nederlandse residenten die als overwinteraar in Spanje verblijven b.v. in een eigen woning of huurwoning volgens Nederlandse gemeenten niet toegestaan zou zijn zich te laten inschrijven in het gemeentelijk "padron" van hun verblijfplaats. Wij delen dat oordeel niet en hebben daarom de ambassade om uitsluitsel gevraagd alwaar men […]
Lees verder 
Transport of pets in the context of the UK Withdrawal Agreement
Op 6 maart 2020 ontvingen wij van ons bestuurslid, Cees Vermeeren, de volgende informatie om deze onder uw aandacht te brengen. Although the UK Withdrawal Agreement will take effect at the end of January, uncertainties remain regarding some key issues, including the transport of pets during the transitional period and beyond. Klik hier voor het […]
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder