Doorgaan naar hoofdcontent

Familiefilm KRUIMELTJE EN DE STRIJD OM DE GOUDMIJN bekroond met Gouden Film

 


 
Familiefilm KRUIMELTJE EN DE STRIJD OM DE GOUDMIJN bekroond met Gouden Film
Meer dan 100.000 bezoekers hebben KRUIMELTJE EN DE STRIJD OM DE GOUDMIJN, de familiefilm geregisseerd door Diede in 't Veld, in de bioscoop gezien. De film heeft daarmee de Gouden Film-status behaald. Regisseur Diede in 't Veld verraste hoofdrolspeler Viggo Neijs met de award vandaag op zijn school in Harderwijk. De Gouden Film Award is een initiatief van het Nederlands Film Festival en het...
Lees verder 
NUcheckt: Nepnieuws lijkt toegenomen na coronabesmetting in Nederland
De uitbraak van het coronavirus gaat nog steeds gepaard met een grote hoeveelheid nepnieuws. NUcheckt bekeek wat voor foutieve Nederlandstalige informatie er rondgaat.
Lees verder 
Gökmen T. provoceert en spuugt tijdens eerste dag tramaanslagzaak
De eerste dag van de inhoudelijke behandeling van de tramaanslag tekende zich door de provocerende houding van Gökmen T. De verdachte lachte naar de nabestaanden, maakte kusgebaren naar de officieren...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder