Doorgaan naar hoofdcontent

FIFA-voorzitter Infantino roept op niet in paniek te raken door coronavirus

 


 
FIFA-voorzitter Infantino roept op niet in paniek te raken door coronavirus
FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft dinsdag bij het congres van de UEFA in Amsterdam opgeroepen om niet in paniek te raken door het COVID-19-virus. De wereldwijde uitbraak zorgt ook in het voetbal voor de nodige problemen.
Lees verder 
RIVM: Songfestival voorlopig nog niet in gevaar door coronavirus
Het besluit om in Nederland evenementen en concerten af te gelasten vanwege het coronavirus ligt vooralsnog bij de lokale GGD-diensten. Dat laat het RIVM dinsdag weten na vragen van NU.nl. Het is niet te voorspellen of op een later moment de richtlijnen voor het cancellen van grote evenementen,...
Lees verder 
Aantal met coronavirus besmette Nederlanders stijgt naar 24
Het aantal besmettingen met het coronavirus is van 18 opgelopen naar 24, maakte het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) dinsdag bekend.
Lees verder 
Cofidis vast in hotel wegens coronavirus: 'Als pestslachtoffers behandeld'
De renners van wielerploeg Cofidis zitten bijna een week na het staken van de Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten nog altijd vast in hun hotel. Volgens voorzitter Thierry Vittu begint de situatie steeds nijpender te worden.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder