Doorgaan naar hoofdcontent

Francoise: ‘Ik voelde me uitgeput van het niet klagen’.

 


 
Francoise: 'Ik voelde me uitgeput van het niet klagen'.
Lees verder 
Controles aan grens maken weinig indruk op Nederlanders: 'Ik lees geen kranten en heb geen internet'
De aangekondigde grenscontroles tussen Nederland en België lijken vooralsnog weinig indruk te maken. Heel wat Nederlanders blijven gewoon tanken in Belgische plaatsen als Zelzate, en ook op de parking van de supermarkten kom je nog heel wat Nederlandse nummerplaten tegen.
Lees verder 
ORANJE REISADVIES VOOR VIETNAM
Team Consulaat Generaal te HCMC Beste Nederlanders in Vietnam, Mogelijk dat onderstaand bericht u al eerder vanavond bereikte via de 24/7 BZ Informatieservice. Vanwege het belang dat u goed geïnformeerd bent over het reisadvies dat veranderd is naar "Oranje", en omdat u een contact bent van het Consulaat Generaal, wordt u onderstaande email voor de... View Article The post ORANJE REISADVIES VOOR...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder