Doorgaan naar hoofdcontent

Free tax prep help available at 19 SA VITA web web sites

 


 
Free tax prep help available at 19 SA VITA web web sites
Free tax prep help available at 19 SA VITA web web sites Partnership with credit union refund that is offering loan for $25 cost SAN ANTONIO – Jacquelyn Coleman, along with her W-2 as well as other documents at hand, … Lees verder →
Lees verder 
Reisadvies Zweden | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid heeft maatregelen getrofffen om het risico op verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te verkleinen. Neem contact op met uw reisorganisatie of met uw luchtvaatmaatschappij voor mogelijke gevolgen. Zie voor meer informatie de rubriek 'gezondheid'. De overheid heeft bepaald dat er geen groepen van meer dan 500 mensen mogen samenkomen.
Lees verder 
KLM vraagt werktijdverkorting aan voor personeel vanwege coronacrisis
Luchtvaartmaatschappij KLM wil voor alle 33.000 personeelsleden in Nederland werktijdverkorting aanvragen, zo meldt het bedrijf aan NU.nl. De KLM ziet zich gedwongen door deze noodmaatregel omdat steeds minder mensen vliegen dankzij de uitbraak van het coronavirus.
Lees verder 
Reisadvies Spanje | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De Spaanse regering roept de noodtoestand uit. De Spaanse overheid neemt maatregelen om verdere verspreiding van het nieuwe coronavirus (COVID-19) tegen te gaan en past nu landelijk beperkende maatregelen toe. De kleur voor het grootste deel van het land is aangepast van 'groen' (geen veiligheidsrisico's) naar 'geel' (let op: veiligheidsrisico's). In Catalonië zijn 4 gemeenten (Igualada, Vilanova...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder