Doorgaan naar hoofdcontent

Gamestreamingbeurs TwitchCon Amsterdam afgelast om coronavirus

 


 
Gamestreamingbeurs TwitchCon Amsterdam afgelast om coronavirus
De gamestreamingbeurs TwitchCon Amsterdam, een evenement voor gebruikers van het videoplatform Twitch, gaat niet door, maakt de organisatie vrijdag bekend. De organisatie vindt het een te groot risico om de beurs, door te laten gaan nu het COVID-19 virus zich ook in Nederland verspreidt.
Lees verder 
Linda de Boer: 'Ynskje wordt elk jaar beter'
De Pavo Fryso Bokaal in 2019 kwam voor Ekogrön's Ynskje v/d Ald Feart (Pier 448) nog te vroeg. Maar na het Alrako KFPS dressuurkampioenschap in de B-dressuur -en beste merrie van de B en L- afgelopen najaar wist de combinatie het zilver te bemachtigen in de Horses2fly KFPS Sportcompetitie in de L1. 'Ze reed heel […] The post Linda de Boer: 'Ynskje wordt elk jaar beter' appeared first on...
Lees verder 
Gamestreamingbeurs TwitchCon Amsterdam afgelast vanwege coronavirus
De gamestreamingbeurs TwitchCon Amsterdam, een evenement voor gebruikers van het videoplatform Twitch, gaat niet door, maakt de organisatie bekend. De organisatie vindt het een te groot risico om de beurs door te laten gaan nu het coronavirus zich ook in Nederland verspreidt.
Lees verder 
Moeten we ons zorgen maken over het coronavirus?
Inmiddels zijn in Nederland meer dan tachtig mensen besmet met het coronavirus en heeft de ziekte COVID-19 een eerste leven geëist. Moeten we ons zorgen maken? In het kort: in deze fase is het cruciaal om de bron van de besmettingen op te sporen. Alleen dan kan een uitbraak van het coronavirus in...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder