Doorgaan naar hoofdcontent

Helpt handgel tegen het coronavirus? 'Handen wassen met zeep is beter'

 


 
Helpt handgel tegen het coronavirus? 'Handen wassen met zeep is beter'
De desinfecterende handgel vliegt momenteel de schappen uit en wordt online tegen hoge prijzen aangeboden. Hoe zinvol is het om een gel te gebruiken om besmetting met het coronavirus te voorkomen?
Lees verder 
Buitenlandse Zaken: Reis alleen naar Noord-Italië als dat noodzakelijk is
Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft het reisadvies naar Noord-Italië dinsdag per direct aangescherpt. Op verzoek van het RIVM worden alle niet-noodzakelijke reizen naar deze regio afgeraden, om extra besmettingen met het coronavirus in Nederland te voorkomen.
Lees verder 
Formule 1-races gaan alleen door als alle teams het land in mogen
Formule 1-races gaan niet door als één of meerdere teams niet in het land waar de Grand Prix gehouden wordt aanwezig kunnen zijn vanwege het coronavirus, zo heeft Formule 1-directeur Ross Brawn dinsdag laten weten.
Lees verder 
Nog eens zes personen uit Ronde van de VAE besmet met coronavirus
Nog eens zes personen uit de Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten hebben dinsdag positief getest op het coronavirus. Zij zijn in contact gekomen met de twee mensen die al eerder besmet raakten, waardoor de koers voortijdig werd gestaakt.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder