Doorgaan naar hoofdcontent

In België wonende DGA met pensioen in eigen beheer

 


 
In België wonende DGA met pensioen in eigen beheer
Betreft: Circulaire 2019/C/109 gaat het Belgische ministerie van Financiën "Een dga die in België woont en pensioen in eigen beheer heeft opgebouwd bij een Nederlandse B.V. heeft te maken met het Belastingverdrag Nederland – België en de wettelijke bepalingen in België. Het Belgische Ministerie van Financiën heeft een toelichting op de fiscale gevolgen gegeven over […]
Lees verder 
Benoeming tijdelijk minister voor Medische Zorg
Koning Willem-Alexander zal, op voordracht van de minister-president, drs. M.J. van Rijn vrijdag 20 maart 2020 benoemen tot tijdelijk minister zonder portefeuille, belast met de aangelegenheden voor Medische Zorg.  Dit heeft het Kabinet van de Koning medegedeeld.
Lees verder 
Message from the Principal
Lees verder 
Benoeming tijdelijk minister voor Medische Zorg
Mededeling van het Kabinet van de Koning:
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder