Doorgaan naar hoofdcontent

Indonesië verstrekt weer importvergunningen voor uien en zuivel

 


 
Indonesië verstrekt weer importvergunningen voor uien en zuivel
Indonesië gaat weer importvergunningen verstrekken aan Nederlandse bedrijven die uien en zuivelproducten exporteren naar het Aziatische land. Dat hebben minister Kaag (Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking) en topambtenaren van het ministerie van Landbouw te horen gekregen in gesprekken die ze afgelopen dagen tijdens een handelsmissie hebben gevoerd met de Indonesische autoriteiten.
Lees verder 
Brochure Belastingdienst over lijfrenten
https://download.belastingdienst.nl/belastingdienst/docs/vrag_ant_afk_lijrent_lijfrentspa_ib8021z3fd.pdf Inleiding Dit document bevat vragen en antwoorden over overbruggingslijfrenten, afkoop kleine lijfrenten en over lijfrentespaarrekeningen en lijfrentebeleggingsrechten. In dit document is uitgegaan van de wetteksten en cijfers voor het jaar 2018. Waar hierna niet uitdrukkelijk anders wordt...
Lees verder 
Supermarkten roepen klanten op om te pinnen vanwege coronavirus
Supermarkten en foodservicegroothandels willen dat klanten bij het betalen van de boodschappen pinnen in plaats van contant betalen, meldt het Centraal Bureau Levensmiddelenhandel (CBL) woensdag.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder